Bezpieczeństwo

Firma od 1996 roku działa w branży spedycyjnej dlatego posiadamy ogromne doświadczenie będące wynikiem kompleksowej obsługi przewozu towarów importowanych oraz eksportowanych na wielu kierunkach w świecie. Dodatkowo posiadamy polisę ubezpieczenia OC Spedytora, która jest gwarancją należytego wykonywania powierzonych nam zleceń.

Zawarliśmy umowę z brokerem ubezpieczeniowym więc jeśli wymagane jest dodatkowe ubezpieczenie cargo to pośredniczymy w jego wykupieniu. Ze względu na duże ilości obsługiwanych ładunków uzyskaliśmy wysokie rabaty, którymi dzielimy się z naszymi klientami.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi przewoźnikami, dlatego usługę frachtu morskiego oparliśmy o lidera rynku przewozów drobnicowych na świecie firmę Shipco Transport. Stanowi to gwarancję najwyższego poziomu oraz bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług.

Okresowe audyty bezpieczeństwa pozwalają na dokładne dostosowanie stanu zabezpieczeń serwisu do aktualnych wymagań. Dostęp do danych posiada wyłącznie użytkownik. Nie przetrzymujemy na serwerach loginów i haseł w postaci jawnej. Są one zaszyfrowane w sposób, który uniemożliwia ich odczytanie.

Niezawodność

Aby zapewnić najwyższą dostępność i niezawodność serwisu SEAOO.com jego serwery oparto o strukturę chmury. Pozwala to uniezależnić się całkowicie od jakiejkolwiek awarii sprzętowej. Administracja i monitoring funkcjonowania serwerów prowadzane są w trybie 24/7 przez zewnętrzną firmę. Posiada ona wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi korporacjami z różnych dziedzin przemysłu. W celu ochrony danych wykonywane są ich okresowe kopie zapasowe. Są one zapisywane w czasie rzeczywistym do dwóch niezależnych lokalizacji. Wykorzystujemy wyłącznie około 1% mocy obliczeniowej naszych serwerów. Stanowi to znaczny zapas na przypadek zwiększonego ruchu w naszym serwisie.

Czy wiesz, że?

Skrót DDP określenia (Delivery Duty Paid), które tłumaczy się dosłownie "dostarczone, cło opłacone", oznacza formułę dostawy towaru, w której organizację, koszty załadunku, transportu do nabywcy, ubezpieczenia oraz ewentualnych opłat celnych bierze na siebie sprzedający wraz z ryzykiem związanym z uszkodzeniem lub utratą towaru, który stawiany jest do dyspozycji kupującego pod ustalonym przez niego adresem dostawy.